banneer
Strona główna > O nas

TOPTION to profesjonalny dostawca rozwiązań laboratoryjnych, a wszystko to w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań i produktów dla klientów z całego świata, którzy pracują w biologii, chemii, farmacji, analizach środowiska, żywności, badaniach akademickich itp. Niezależnie od dziedziny, w której pracujesz, dokładaj starań, aby osiągnąć ten sam cel: dostarczyć Ci najbardziej odpowiednie rozwiązania i produkty, aby Twoje badania były dokładniejsze i wydajniejsze.


Siedziba TOPTION znajduje się w Xi'an w Chinach, gdzie znajdują się setki uniwersytetów i instytutów badawczych, a słynąca z tysięcy lat kultury historycznej. Dogłębna kultura i mocne naukowe nieustannie zapewniają lepsze produkty, rozwiązania i usługi.


Główne produkty zawierają reaktor syntezy chemicznej, wyparkę obrotową, wyparkę cienkowarstwową, reaktor fotochemiczny, reaktor wysokociśnieniowy, suszarkę sublimacyjną, suszarkę rozpryskową, itp. Instrument marki TOPTION ma swoją własną reputację w ponad 70 krajach i regionach, zapewnia wsparcie techniczne dla dziesiątek tysięcy organizacji, które rozwiązują problemy w swoich badaniach, specjalne dla uniwersytetów, instytutów badawczych, branż, agencji kontrolnych itp. Promowanie postępu technicznego i poprawa ludzkiego życia to misja społeczna TOPTION .


Wierzymy, że tylko najdoskonalsza jakość, wiodąca technologia, najbardziej kompletne rozwiązanie i najbardziej profesjonalna obsługa sprawią, że misja i wizja TOPTION staną się rzeczywistością. Będziemy więc nieustannie wprowadzać innowacje i ciężką pracę, aby dostarczać najlepsze rozwiązania i produkty, a także sprawić, aby badania były bardziej dokładne i wydajne.

Jesteśmy młodym, profesjonalnym i kreatywnym zespołem,

Jesteśmy zorientowanym na klienta i odpowiedzialnym zespołem.


Nasza misja: spraw, aby twoje badania były dokładniejsze i wydajniejsze.

Nasza wizja: Zostań najbardziej konkurencyjnym dostawcą rozwiązań laboratoryjnych na świecie.

Nasza wartość: dzielenie się i wygrana-wygrana, sukces klienta, bądź wdzięczny, stale się rozwijasz, innowacyjność i odpowiedzialność.