banneer
Strona główna > Produkty >> Instrument do podawania płynów >> Próżniowy system aspiracji

Spadające Film Photoreactor

Spadające Film Photoreactor
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Jeśli jesteś poszukuje chemicznych, biologia, farmaceutycznego i jedzenie spada photoreactor filmu z Chin spadające filmu photoreactor, spadające filmu laboratorium photoreactor, 500ml spadające filmu photoreactor, 1000ml spadające filmu photoreactor, 3000ml spadające filmu fotochemicznych reaktora, 5000ml spadające filmu fotochemicznych reaktora producentów, dostawców i facoty, lub kontroli spadające filmu photoreactor dostosowywania i desing z profesjonalnych dostawców w Chinach, prosimy o kontakt z instrumentu Toption.

Fotochemiczne reaktora / fotochemicznych reakcji aparatu / syntezę za pomocą chemii zdjęcie jest powszechnie stosowana Metoda. Ekologiczne synthesises często odnieść sukces tylko ze względu na promieniowanie, promieniowanie UV lub zostanie przyspieszony. Reakcje fotochemiczne są często uruchamiane w temperaturze pokojowej i tak są łagodniejsze niż inne thermal pro-procesu produkcyjnego. Photoreactors mają szeroki wachlarz aplikacji, np. w syntezy, analizy i oczyszczania ścieków.

Budowlanych objętych Film Photoreactor statku promieniowania jest głównym compo-powoduje uciska reaktora. Ma pojemność ok. 200 ml i odróżnić srebrny powlekane wysokiej próżni kurtka z boku paski i odpuszczania kurtka. COO-ling rury i rurki zanurzenie, zarówno wykonane ze szkła kwarcowego, znajdują się w statku promieniowania. Obrotu jest dokonywane przez pompy wymuszonego obiegu "System TOPT", która jest kontrolowana przez jednostkę sterującą. Dostawy składa się z czterech statków dostawczych o wielkości 100, 250, 500 i 1000 ml, jak również niska temperatura termometr za niska temperatura waha się od-30 ° C i + 100 ° C i małe kawałki.

Następujące zalety:

■An skuteczny obieg cieczy promieniowała wewnątrz reaktora.

■Due do objętych zasadą filmu, intensywne promieniowanie jest osiągnięty.

Konieczne jest ■only małej objętości cieczy.

■Operations w zakresie niskich temperatur zapewnia więcej obiektów aplikacji.

■Used materiałów ze szkła borokrzemianowego 3.3, szkła kwarcowego i części z tworzyw sztucznych z PTFE.

Reakcja fotochemiczna aparatury/fotochemicznego reaktora dane techniczne:

Budowlanych objętych Photoreactor Film


Modelu

TOPT-200FR

TOPT-500FR

TOPT-700FR

TOPT-1500FR

Moc źródła światła

200W

5106

700W

1500W

Źródła światła życie

1000H

1000H

1000H

1000H

Skuteczne długo

57MM

77MM

97MM

128MM

Typ listy warstw

zdolność do emulgowania

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Typ dwuwarstwowy

zdolność do emulgowania

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Struktura szkła

Typu type、B

Budowa

Prędkość spada

2000 OBR. / MIN

Połączenie materiału

PTFE

Działać materiału

316L

TOPTION specjalizuje się w produkcji i sprzedaży fotochemicznych szkła reaktora, UV szkło reaktora systemu, ksenonowe szkła reaktora, jedną warstwę szkła reaktora, szkło dwuwarstwowa reaktora, trzy warstwy szkła reaktora, Sprzęt termoregulujące, ekspres ice, ultradźwiękowe instrument, spray suszarka, wydzielanie urządzenia, i tak dalej.

Z 11-yaeas doświadczenie i po 8-letniej opracowanie my ma zdobyte, zwiększenie udziału w rynku krajowym i zagranicznym i cieszył się dobrą reputacją w branży, nasze produkty są stosowane do wielu uczelni i zaplecze naukowe badania w wielu dziedzinach.  Wykonujemy również rodzaje urządzeń w zależności od potrzeb. Jesteśmy przekonani, że jakość nie zawiedzie. Firma TOPTION może custimezed różnych specyfikacji systemu reaktora szkła, wierzymy, że "TOPTION" będzie "Góry opcję".

Zapraszamy do dostosować projekt! Pls nie wahaj się z nami skontaktować, zapraszamy!!!


Zapytanie