banneer
Strona główna > Produkty >> Suszarka rozpylająca

10L suszarka rozpylająca

10L suszarka rozpylająca
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Jeśli jesteś patrząc pod kątem chemicznych, biologia, farmaceutycznego i żywności 10l suszarni z Chin 10l suszarni, odśrodkowe suszarni, 10l suszarka maszyny odśrodkowe spray, spray mleka suszarka, spray sprzęt do suszenia, spray suszenia w branży producentów, dostawców i facoty, lub kontroli 10l spray suszarka do dostosowywania i desing z profesjonalnych dostawców w Chinach, prosimy o kontakt z instrumentu Toption.

1. cechy

1) w pewien wysoki szybkość schnięcia, po natrysku materiałów ciekłych powierzchni materiału zwiększa się znacznie. W strumieniu gorącego powietrza, 95% ~ 98% wody może być odparowuje w momencie. Czas zakończenia suszenia potrzebuje tylko kilka sekund.

2) to szczególnie nadaje się do suszenia materiałów wrażliwych ciepła. Jej produkty końcowe własne dobra jednorodność, mobilności, zdolność rozpuszczania. I produkty końcowe są wysokie w ich czystość i dobre w ich jakości. Procedur produkcji są proste i funkcjonowania i kontroli są łatwe. Płyn z wilgoci zawartość 40 ~ 60% (dla specjalnych materiałów, zawartość może dotrzeć do 90%.) mogą być suszone w proszku lub cząstek produktów po czasie.

3) po suszeniu, istnieje potrzeba dla smashing i sortowania, aby zmniejszyć procedury działania w produkcji i poprawy czystości produktu. Produkt cząstek o średnicy, rozluźnienie i zawartość wody może być regulowana przez zmianę stanu operacji w określonego zakresu. Jest to bardzo wygodne do przeprowadzenia kontroli i zarządzania.

2.Principle:

1) po przefiltrowana i ogrzewane powietrze wchodzi w dystrybutor powietrza na górze suszarki. Gorące powietrze wchodzi do suszenia pokoju w postaci spirali i równomiernie. Przechodzącej przez dużych prędkości opryskiwacza odśrodkowe na szczycie wieży, materiał płyn będzie obracać i być rozpyla płyn koraliki bardzo grzywny mgły.

2) przez bardzo krótki czas kontaktu z powietrzem ciepła, materiały mogą być suszone do produktów końcowych. Produkty końcowe będą odprowadzane nieprzerwanie od dołu wieży suszącej i cyklony. Gazach odlotowych będą odprowadzane od dmuchawy.

3.Application:

1) spray suszarka może służyć w szerokim zakresie gdzie produkcja sypki proszek próbka jest wymagane. Technika ta ma pomyślnie przetworzona materiały w następujących obszarach:

Napoje, smaki i barwienia, mleka i produktów jajecznych, roślin i ekstrakty roślinne, farmaceutyki, ciepła wrażliwych materiałów, tworzyw sztucznych, polimerów i żywice, perfumy, ceramika i Advanced Materials, mydła i detergentów, krwi, barwniki, spożywczych, kleje, tlenków, tekstylia, kości, zębów i zębów Amalgan i wiele innych.

2) większość rozwiązań i supernsions mogą być suszone rozpyłowo zapewnia, że produkt ma cechy materiału.

3) to popularny w dziedzinie żywności, biologia, materiał, apteka, Uniwersytet i R & D Instytut, itp, zwłaszcza dla przetwarzania materiałów wrażliwych na temperaturę, np., w proszku, ponieważ materiał tylko dotknąć powietrza na krótką chwilę, tak, że ciepło nie mógł zniszczyć składnika materiału.

Parametry techniczne

Element

Jednostka

TP-S100

Maksymalna pojemność

ml/h

10L/h

Zakres temperatury powietrza wlotowego

50° C ~ 300° C

Zakres temperatur powietrza wylotowego

30° C ~ 150° C

Osłon

/

Odśrodkowe dyszy

Ogrzewanie elektryczne zasilania

kW

28

Źródła ciepła

/

Elektryczne

Suszonego proszku przywracanie stopy

%

≥98

Obrócić szybkość

obr. / min

22000

Średnica zasobnik sprayu

mm

80

Rozpylanie o średnicy tarczy

mm

80

Wymiar

mm

2500 * 1600 * 2800

Odparowanie wilgoci

Kg/h

10

Tryb napędu głowicy spray

/

Napęd mechaniczny


Zapytanie