banneer
Strona główna > Produkty >> Suszarka rozpylająca

3L suszarka rozpylająca

3L suszarka rozpylająca
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Jeśli jesteś patrząc pod kątem chemicznych, biologia, farmaceutycznego i żywności 3l suszarni z Chin 3l spray spray suszarka, dwa płyn suszarka, małe suszarni, suszarka maszyna 3l z dwoma płyn spray, laboratorium suszarka, jajka proszek przetwarzania spray suszarki producentów, dostawców i facoty, lub sprawdzania 3l spray suszarka do dostosowywania i desing z profesjonalnych dostawców w Chinach, prosimy o kontakt z Toption Instrument.

Wprowadzenie:

1. laboratorium blat suszarni jest najnowszy typ TOPTION, który przyjmuje zaawansowanych technologii międzynarodowych i części zamienne.

2. TOPTION laboratorium Spray suszarka montuje wiele nowego projektu, na przykład, mały rozmiar za darmo ruchu, łącząc sprężarki powietrza i Elektryczny podgrzewacz wewnątrz obudowy, szkła spray i cyklon separatora dla inspekcji. Wszystkie dane i funkcje są kontrolowane przez PLC.

Aplikacji:

1. spray suszarka może służyć w szerokim zakresie gdzie produkcja sypki proszek próbka jest wymagane. Technika ta ma pomyślnie przetworzona materiały w następujących obszarach:

1) napoje, smaki i barwienia, mleka i produktów jajecznych, roślin i ekstrakty roślinne, farmaceutyki, ciepła wrażliwych materiałów, tworzyw sztucznych, polimerów i żywice, perfumy, ceramika i Advanced Materials, mydła i detergentów, krwi, barwniki, spożywczych, kleje, tlenków, tekstylia, kości, zębów i zębów Amalgan i wiele innych.

2) większość rozwiązań i supernsions mogą być suszone rozpyłowo zapewnia, że produkt ma cechy materiału.

3) to popularny w dziedzinie żywności, biologia, materiał, apteka, Uniwersytet i R & D Instytut, itp, zwłaszcza dla przetwarzania materiałów wrażliwych na temperaturę, np., w proszku, ponieważ materiał tylko dotknąć powietrza na krótką chwilę, tak, że ciepło nie mógł zniszczyć składnika materiału.

2. praca zasada

1) powietrza są filtrowane i ogrzewany, następnie do dystrybutora na górze suszarki, spirala gorące powietrze równomiernie przejdź do suszenia komory 2) cieczy poprzez szybkie odśrodkowe atomizer na szczycie wieży, a następnie (rotacji) spray do mgła bardzo drobne kropelki, kontakt z gorącym powietrzem i suszone w gotowym produkcie w bardzo krótkim czasie.

3) suszonych produktów są stale produkowane od dołu wieży suszącej i cyklon, układ wydechowy są wentylowane przez wentylator.

Zalety

1. automatyczne sterowanie PLC, wygodny sposób kontrolować i zarządzać.

2. szybkie schnięcie, po natrysku materiałów cieczy, powierzchnia materiału zwiększa się znacznie, zrobić swoje badania bardziej efektywne.

3. w strumieniu gorącego powietrza, 95% ~ 98% wody może być odparowuje w momencie. Możesz zakończyć suszenie materiałów tylko w kilka sekund.

4. szczególnie nadaje się do suszenia materiałów wrażliwych ciepła, po wysuszeniu, istnieje potrzeba dla smashing i sortowania, aby zmniejszyć procedury działania i zaoszczędzić czas.

Specyfikacja techniczna

Element

Jednostka

TP-S30

Maksymalna pojemność

ml/h

3000

Zakres temperatury powietrza wlotowego

30℃ ~ 300℃

Zakres temperatur powietrza wylotowego

30℃ ~ 140℃

Dokładność temperatury

±1

Suszarka do czasu

S

1.0 ~ 1.5

Prędkości tryskać pompy

ml/h

3000

Osłon

/

Dwa płyn dyszy

Kierunku spray

/

Dół współpracy bieżącej

Całkowita moc

/

10KW 380V

Średnica zbiornika ze stali nierdzewnej

mm

800

Suszonego proszku przywracanie stopy

%

≥95

Obrócić szybkość

obr. / min

40000

Wymiar

mm

1700 * 1100 * 150


Zapytanie