banneer
Strona główna > Produkty >> Suszarka rozpylająca

5L suszarka rozpylająca

5L suszarka rozpylająca
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Jeśli jesteś patrząc pod kątem chemicznych, biologia, farmaceutycznego i jedzenie 5l suszarni z Chin 5l suszarni, suszenia maszyny odśrodkowe Spray 5l, 5l suszarka do maszyny z spray wirowe, odśrodkowe wykastrować maszyna suszenia, suszenie mleka, suszenie rozpyłowe producentów mleka w proszku, dostawców i facoty lub kontroli 5l spray suszarka do dostosowywania i desing z profesjonalnych dostawców w Chinach, prosimy o kontakt z Toption Instrument.

Zasada pracy

Powietrze przez filtr i urządzeń grzewczych przyjść do dystrybutora ciepłego powietrza, który jest w górnej części komory suszenia, dystrybutor ciepłego powietrza produkcji gorącego powietrza, wtedy gorące powietrze do komory suszenia równomiernie i przenieść spiralnym, w tym samym czasie, dostawy materiału płyn do odśrodkowe atomizera, który jest wyposażony w górnej części komory suszenia, płynny materiał jest rozpylany jak mgła kropla , aby zwiększyć skurcz powierzchni materiałów płynnych i gorącego powietrza, wilgoć, aby odparować szybko, suche produkty w bardzo krótkim czasie. Gruboziarnisty produktu są zbierane przez kolekcja baryłkę, co jest na dole suszarka, odpadów gazu przez wentylatory promieniowe.

Charakterystyka

1. szybko suszenia prędkości. Płynny materiał po rozpyleniu odśrodkowe, będzie powierzchnia wzrosła znacznie, w wysokiej temperaturze powietrza, moment wyparuje 95 ~ 98% wilgotności, więc czas schnięcia będzie o tym na dziesięć sekund.

2. przyjęcie równoległego przepływu wzór rozpyłowe, podczas procesu suszenia, temperatura cieczy kropla nie jest wysoki, które obiecują wysokiej jakości produktów. W sprayu suszenia komory, kropla cieczy i strumienia gorącego powietrza z tym samym kierunku, choć temperatura gorącego powietrza jest niektóre wyższe, ale jak gorące powietrze bezpośrednio kontakt z kropli cieczy sprayu po to się do komory suszenia temperatury suszenia komory jest kąpiel w dół, więc nie będzie suchy materiał, przegrzanie i nadaje się do suszenia materiałów wrażliwych termiczne , temperatura absolutorium produktu zależy od temperatury spalin i niższej niż temperatura spalin.

3. obszar szeroko stosowane. Według właściwości materiału, można użyć suszenie gorącym powietrzem, a także może korzystać z modelu zimny wiatr. Dużych partii materiałów z wielkim różnych funkcji może być produkowane przez ten komputer, powszechne zastosowanie w: Polimery i resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 oprócz atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 mleka products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood i ryby produktów jajecznych detergentu i compound、inorganic powierzchni dirt、fertilizer、organic mieszanki klas, itp.

4. ze względu na suszenie będzie ukończona w mgnieniu, produkt przybliżone kuliste zasadniczo można zachować kropelki kształt, więc produkt jest 、fluidity dobre rozproszenie i rozpuszczalność.

5. produkcja proces jest operacja proste, wygodne i łatwe sterowanie. Suszarni jest używany dla rozpuszczalnika, których zawartość wilgoci jest 40 ~ 60%, do specjalnego materiału nawet zawartość wilgoci tak wysokie, jak 90%, również może być suszony jako produkty w proszku w jednym czasie. Większość produktów nie trzeba rozdrabniac i osłon po wysuszeniu, więc ograniczenie procesu produkcji, uprościć proces technologiczny i obiecują czystości produktu. Za produkt size、precision cząstek wilgoci, w pewnym zakresie, można zmienić aby dostosować warunki pracy, kontroli i zarządzania jest bardzo łatwe.

6. W celu ochrony materiału od zanieczyszczenia i przedłużyć żywotność urządzenia, wszystkie części z materiału wszystkie przyjęcia materiałów ze stali nierdzewnej 1Cr18Ni9Ti. Aby operacja łatwo, system sterowania Użyj operacji integracji, co oznacza że zainstalować urządzenie wskazujące każdą część i/wyłączanie urządzenia w kontroli gabinetu.

Parametry techniczne

Element

Jednostka

TP-S50

Maksymalna pojemność

ml/h

5000

Zakres temperatury powietrza wlotowego

140° C ~ 300° C
Regulowane

Zakres temperatur powietrza wylotowego

80° C ~ 90° C

Dokładność temperatury

±1

Suszarka do czasu

S

1.0 ~ 1.5

Prędkości tryskać pompy

ml/h

5000

Osłon

/

Odśrodkowe dyszy

Kierunku spray

/

Dół współpracy bieżącej

Ogrzewanie elektryczne zasilania

kW

9

Źródła ciepła

/

Elektryczne

Całkowita moc

/

10KW 380V

Średnica zbiornika ze stali nierdzewnej

mm

800

Suszonego proszku przywracanie stopy

%

≥95

Odśrodkowe spray typ rotacji


Obrót sprężonego powietrza

Obrócić szybkość

obr. / min

25000

Średnica zasobnik sprayu

mm

50

Wymiar

mm

1800 * 930 * 2200

Zapytanie